בעלות הברית - נשיא ארה"ב ג'ו ביידן על ההתייצבות לצד ישראל הדמוקרטית

0QF0SORQFD
 • 30.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
מבצע מיוחד לספרי סדרת אופק
הנחה מיוחדת לרוכשים 2 או יותר מסדרת ספרי אופק
בכפוף לתקנון.
בשבעה באוקטובר בשעה 14:48 שעון וושינגטון, התייצב נשיא ארה"ב ג'ו ביידן מול מצלמות הבית הלבן והודיע למדינת ישראל ולאזרחיה: אתם לא לבד.
הנאום הזה, הראשון בסדרת נאומים, הזכיר לאומה הישראלית, שהאזינה לו הלומה ושרויה בתוך האירועים הקשים שעוד היו בעיצומם, את המשמעות העמוקה שמסתתרת מאחורי המילים הידועות "ידידתנו הטובה ביותר". נאומי ביידן שנבחרו לספרון משרטטים את ההתייצבות האמריקאית לצד ישראל בעקבות הטבח והמלחמה שבעקבותיו ואת הערכים המשותפים למדינות הציר הדמוקרטי-ליברלי ותפקידו של הציר הזה בבנייה מחודשת של הדמוקרטיות שוחרות השלום והרווחה במציאות העולמית המורכבת של ימינו.

בהקדמתו לנאומים, מזהה ראש הממשלה לשעבר וראש האופוזיציה יאיר לפיד את שלוש השכבות שמרכיבות את תפיסתו של נשיא ארה"ב בנוגע למתרחש בישראל ובעולם בעת הזו, ומשרטט אופק דמוקרטי לשאוף אליו.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  • זמן אספקה: עד 21 יום.
  • החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
  • משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ואין באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר ממשרדי החברה.
  • מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  • ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת פקס או דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר.
  • בעת ביטול עסקה עקב פגם במוצר או עקב אי התאמה בין המוצר שהוזמן למוצר שסופק, כספו של הלקוח יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול ולא ייגבו דמי ביטול מהלקוח. המוצר יוחזר להוצאה על חשבונה.
  • בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים לעיל, כספו של הלקוח יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור של 5%. המוצר יוחזר להוצאה על חשבון הלקוח.
  • ניתן להחזיר ספר במצב חדש, שלא נפתח, דפיו אינם מקופלים או מקומטים וכריכתו במצב חדש.

 התרגום וההוצאה לאור של הנאומים נעשו על דעת קרן ברל כצנלסון בלבד, ואינם ביוזמה, שיתוף פעולה או בידיעת ממשלת ארצות הברית או מי מאנשיה. השימוש בנאומים נעשה על בסיס מדיניות הממשל הפדרלי בארה"ב לפיה תוצריו אינם מוגנים בזכויות יוצרים וניתנים לשימוש חופשי.
---

סדרת ספרי אופק מבית "תלם", נולדה מתוך ההתעוררות הציבורית והמחאה האדירה ששטפו את ישראל במאבק למען הדמוקרטיה. היא מבקשת לתרום למדף הספרים ולכיס חיבורים שמתבוננים במה שקרה וקורה כאן, להציע לו הסבר ולסייע לשרטט עתיד אחר. מאז אירועי שבעה באוקטובר, נדמה שהצורך הזה דוחק עוד יותר.

תלם - במה לשיחה פוליטית אחרת, מיסודה של קרן ברל כצנלסון, מהווה במה כתובה - מודפסת ומקוונת - לדיון מעמיק אודות האתגרים הניצבים בפני מדינת ישראל.

קרן ברל כצנלסון היא מכון חשיבה ומעשה הבונה תשתיות ארוכות טווח למחנה השוויון בישראל. זאת, מתוך אמונה בכוחם של רעיונות ומחויבות עמוקה לעיצוב עתידה של ישראל כמדינת רווחה יהודית ודמוקרטית שכל אזרחיה שווים.

 
x

#{title}

#{text}

#{price}